ELEKTRİK ŞAKAYA GELMEZ

ehliyetsiz kişilerle
riske girmeyiniz.
Elektrik Yetki Belgeli Metin Usta

BENİ ARAYIN

Elektriğinizi güvenli, profosyonel ve sertifikalı elemanlara emanet ediniz.
ELEKTRİK SERVİS HİZMETİ
Alo Bizim Usta Elektrik Arıza olarak, Eryaman ve çevresinde faaliyet göstermekteyim. Eryaman, Göksu, Ata, Çakırlar, Susuz çevresinde, günevilir, yetki belgeli bir elektrikçi arıyorsanız, hizmetinizdeyim. Eryaman ve çevresi 30 km civarı, tüm konutlar, ev ve işyerleri için, elektrik arıza, tamirat, elektrik tesisatı, montaj işlemleri vb. tüm elektrik işlemleriniz için, size hizmet sunmaktayım.
VERDİĞİM HİZMETler

Yetki Belgeli Elektrik, Arıza, Tesisat, Montaj, Tamirat, Piriz; Anahtar; Lamba, Abajur, Avize, Montaj, Tamir, Montaj, Tamir, Bakım, Sistem Yenileme, Eryaman, Çayyolu, Ümitköy, Batıkent, Etimesgut, Elvankent, Sincan, Fatih, Ücretsiz Keşif! Kornej Motaji,

HİZMET BÖLGELERİM

Eryaman, Göksu, Ata Mahallesi, Susuz, Çakırlar, Mesa, Kardlen, Fatih, Etimesgut, Elvankent, Sincan,
Ücretsiz Keşif! Kornej Motaji,

MÜŞTERİMİN YORUMLARI
Hande TOPAKHande TOPAK
17:53 13 Aug 23
Mehmet KökmenMehmet Kökmen
10:10 13 Aug 23
Malzeme temini ve beceri hususunda çok iyi hizmet aldım. Metin bey işinin erbabı.
Süha KahyaoğluSüha Kahyaoğlu
10:39 10 Aug 23
Deneyimli,becerikli,çözüm odaklı.
Aybars YANILMAZAybars YANILMAZ
17:21 09 Aug 23
Metin bey işini iyi biliyor, hızlı ve fiyat konusunda da gayet makul
Alper Can İmanAlper Can İman
13:21 08 Aug 23
Metin Usta klimaya elektrik tesisatı çekmek için geldi. İşini hızlı ve temiz hallediyor. Bunlara ek olarak uygun fiyatlı yapıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
Berkay İpekBerkay İpek
19:51 22 Jul 23
Metin Bey işini gayet iyi yapan, bilgi ve tecrübesi ile çok yardımcı olan bir usta. Yapılan işin karşılığında gayet makul bir fiyat ödemenizi istiyor. Elektrik ile ilgili herhangi bir ihtiyaç olduğunda kendisi ile iletişime geçeceğim tek kişidir.
Ziya Can AytaşZiya Can Aytaş
18:34 24 Jun 23
Gerçekten işini çok güzel ve titiz yaptı. Mutfakta bazı eşyaları aynı anda kullandığımzda atan sigorta için, bazılarını ayırıp yeni sigorta taktı ve işimiz halloldu.Bundan sonra tüm elektrik işlerinde çağıracağım ve herkese tavsiye ediyorum.
Orhan Öztop (Mr.oRhan)Orhan Öztop (Mr.oRhan)
09:42 13 Jun 23
Evimin iç hattı yapan ustalar kablo renklerine bile önem vermeden montaj yaptığı için kendim takamadım. Metin ustaya yatak odasında ki aplikleri montaj yaptırdım. İşini çok temiz ve uygun fiyata yapıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
Hakan YörükHakan Yörük
08:02 29 May 23
Tavan vantilatörümün montajı için destek aldım. Montajı titizlikle ve gayet düzgün bir şekilde yaptı. Fiyat da oldukça makul. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim. Diğer odamın fan montajını ve salona led döşeme işlemini de Metin Ustaya yaptıracağım.
js_loader

Şimdi Ara