Metin Usta İçin Yorumunuz.

 
 
 
 
 
* İle işaretlenmiş alanlar zorunludur.
Mesajınız onaylanfdıktan sonra yayınlanacaktır.
25 kayıt.
Melek Uçar Melek Uçar dedi ki; Ekim 24, 2022
Metin bey ilgi ve alakanız İçin teşekkürler… bundan sonra elektrik ile ilgili tüm işler de sizinle irtibata geçeceğim
Özdeniz Özdeniz dedi ki; Eylül 17, 2022
Gerek işçilik gerekse insanlık olarak arayıp bulunması zor bi abimiz. Eline koluna sağlık iyi günler hayırlı işler
Birol Birol dedi ki; Eylül 8, 2022
Uzun zamandır bu kadar dürüst ve işine hakim bir usta görmemiştim, 10 numara beş yıldız
İrem-Alkan İrem-Alkan dedi ki; Ağustos 31, 2022
Yeni taşındığımız evin avizeleri ve diğer montaj işlemleri için çağırdık Metin Ustayı. Usta ve profesyonel bir şekilde çalıştı ve bunun yanında insancıl yönleri ve sıcak muhabbeti ile de çok iyi bir abi dedik kendisine. Artık Eryaman'da elektrik konusunda danışacağımız yardım alacağımız ve güvendiğimiz bir ustamız var. Herkese öneriyoruz.
Engin Sarıoğlu Engin Sarıoğlu dedi ki; Ağustos 30, 2022
Metin ustaya çok teşekkür ediyorum elektrik sorunumu anında çözdü ellerine sağlık
Tolga-Yuliya Tolga-Yuliya dedi ki; Ağustos 10, 2022
Yeni taşındığımız evin avizeleri ve priz girişleri için elektrik ustası arıyorduk. İyi ki Metin usta ile karşılaşmışız. Elektrik ustalığının profesyonelliğinin yanında insancıl yönleri ve sıcak muhabbeti ile kısa sürede yakınlık hissettik. Artık Eryaman'da elektrik konusunda danışacağımız yardım alacağımız ve güvendiğimiz bir ustamız var. Herkese öneririz. Teşekkürler, sağlıklı - mutlu günler dileriz.
Eren Yılmaz Eren Yılmaz dedi ki; Ağustos 5, 2022
Güler yüzlülüğü ile sorunumuzu hemen çözmek için yetişti ustamız. İşini temiz güvenli ve sağlam şekilde yaptı memnun kaldık teşekkürler ustam.
Sedat Çiçek Sedat Çiçek dedi ki; Temmuz 24, 2022
Metin usta ile iyiki tanıştım bu iş gerçekten onun işi tartışmasız işinin ehli. Evimizde sigortaların açık olmasına rağmen bir kısımda elektrik yoktu sorunun kaynağını detaylı inceleyip buldu ve arızayı giderdi. İş basitte olsa zorda olsa fark etmez bilerek yapmak ve ciddi yapmak önemli. Daha önceki evimde kapının üstünedeki boşluğa lamba anahtarı bağlayan usta gördüm ben çok ciddiyim, neden diye sordum kablom okadardı dedi. Eryamanda bulunması zor ustalardan bunun altını çizerek söylüyorum.
Aytaç İşler Aytaç İşler dedi ki; Temmuz 23, 2022
Metin Usta'yı internet aracılığı ile avize montajı yaptırmak üzere arama yaparken buldum. İyiki de bulmuşum. Hem ustalığı, hem insanlığı hem de hoş muhabbeti için teşekkür ederim. Daha sonra da evin kornişlerinin alımı ve montaj işini de sağolsun yaptı. İşin dışında böyle bir insan tanıdığım için de çok mutlu oldum. Allah yolunu açık etsin.
Sibel Değirmenci Sibel Değirmenci dedi ki; Temmuz 14, 2022
Metin ustayı internetten buldum,yorumları okudum ve iletişime geçtim.Gerek telefondaki üslubu gerek işçiliği ve de en önemlisi insanlığı muhteşem ötesi bir insan.Söz verdiği gibi dediği saatte gelip istediğimiz şekilde avize montajlarımızı yaptı kendisi hemde çok uygun bir fiyat karşılığında .Kendisine gerçekten çok teşekkür ediyorum.Yolun bahtım açık olsun ustam.Rabbim iyilerle ve iyiliklerle karşılaştırsın seni.Elektrik,avize montaj,korniş montaj ve bilumum elektrik işlerinizi gözünüz kapalı Metin Ustaya yaptırabilirsiniz.Tekear teşekkür ediyorum,iyi çalışmalar dilerim.
Selma Selma dedi ki; Haziran 30, 2022
Yeni taşındığımız evimizin tüm priz ve avizeler Metin usta halletti saolsun. Zamanında geldi ve fiyatta da oldukça uygun yardımcı oldu.
Aytekin erçoban Aytekin erçoban dedi ki; Haziran 28, 2022
Olabilecek en kısa eve gelip, hızlı şekilde sorunu giderdiği gibi, ücret olarak da gayet uygundu. Tşktlt
Halil Halil dedi ki; Haziran 11, 2022
İşinin ehli itina ile işini yapan dürüst samimi bir usta emeğine saglik
Mesut Mesut dedi ki; Haziran 11, 2022
Metin usta hem uygun fiyatlı hem ince işçilikli çalışıyor. Biz memnun kaldık, teşekkürler..
Rengin Öztoprak Rengin Öztoprak dedi ki; Mart 10, 2022
Evimizin avize ve elektrik tadilatı için metin ustayı çağırdık. Efendiliği, ustalığı, cana yakınlığı. Eryamanda başka ustam yok artık
Nisa Nisa dedi ki; Ocak 4, 2022
aramamla beraber 20 dk içinde kapımdaydı. profesyonel ve sevecen yaklaşımıyla işinin ehli bir insan olduğunu ilk dakikadan anlıyorsunuz. güvenle elektrik işlerinizde kendisinden hizmet almanızı tavsiye ederim. çok memnun kaldım.
volkan koral volkan koral dedi ki; Aralık 10, 2021
aradım aynı gün gelip yardımcı oldu sorunumuzu giderdi usta kendisine teşekkür ederim
mustafa mustafa dedi ki; Ekim 10, 2021
metin usta tüm elektrik işlerimizde bizimledir. titiz çalışan bir usta.
Fatoş YÜCEL Fatoş YÜCEL dedi ki; Ağustos 10, 2021
eryaman’da elektrik işleri konusunda metin ustanın numarasına sahip olmak çok güzel. uygun fiyatlarınız ve güler yüzünüz için ayrıca teşekkür ederim.
c a g a t a y c a g a t a y dedi ki; Kasım 10, 2020
Metin ustayı buradaki yorumlara güvenerek aradık kısa sürede gelerek tesisatımızdaki arızayı tespit etti. işini çok temiz ve titiz yapıyor. biz çok memnun kaldık kendisine teşekkür ederiz. herkese tavsiye ederim.
Call Now Button